Prekių nėra
| Neto svoris | 0.0737 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Jungties tipas | Wireless Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.1537 kg |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS5120W |
| Gamintojo prekės serija | PRO |
| Ryšio technologija | Wireless 2.4 GHz/Bluetooth 5.0 |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA battery |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1600 tašk./col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 104.50 mm |
| Gross height (mm) | 38.30 mm |
| Gross width (mm) | 61.50 mm |
| Package content | Dell Mobile Pro Wireless Mouse - MS5120W 1 x AA Battery |