Prekių nėra
570-ABHO 3
| Neto svoris | 0.07 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Tipas | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.1537 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS5120W |
| Gamintojo prekės serija | PRO |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 104.50 mm |
| Gross height (mm) | 38.30 mm |
| Gross width (mm) | 61.50 mm |