Prekių nėra
570-ABHI 3
| Neto svoris | 0.08 kg |
| Garantija | 12 mėn. |
| Tipas | Optical mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.15 kg |
| Gaminio spalva | Titan Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS5320W |
| Gamintojo prekės serija | Multi-Device |
| Ryšio technologija | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.016 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 114.50 mm |
| Gross height (mm) | 41.60 mm |
| Gross width (mm) | 69.70 mm |
| Sensor DPI | 1600 tašk./col. |