Prekių nėra
4Y50X88824 3
| Neto svoris | 0.024 kg |
| Garantija | 1 metai |
| Jungties tipas | Bluetooth 5.0 |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.048 kg |
| Gaminio spalva | Iron Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ThinkBook Bluetooth Silent Mouse |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 AA |
| Elementai pridėti | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001785 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 22.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Sensor DPI | 800/1600/2400 tašk./col. |