Prekių nėra
910-005905 3
| Neto svoris | 0.09 kg |
| Svoris | 89.9 g |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | USB |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.14 kg |
| Gaminio spalva | Charcoal |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M190 |
| Gamintojo prekės serija | Full size Mouse |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | 18 mėn. |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA |
| Elementai pridėti | Taip |
| Slankiklis | Line-by-line |
| Judesio aptikimo technologija | High Precision Optical Tracking |
| Judėjimo raiška | 1000 tašk./col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Package content | Wireless Mouse, AA Battery (pre-installed) |
| Operating distance | 10 m |