Prekių nėra
545-BBDO 3
| Neto svoris | 0.09 kg |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.1. USB-C |
| Tipas | 2.4GHz Wireless Gaming Mouse |
| Number of buttons | 8 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Bruto svoris | 0.21 kg |
| Gaminio spalva | Lunar Light |
| Kitos savybės | Right and left-handed |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware Tri-Mode AW720M |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Baterijos technologija | Lithium Polymer (LiP |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 or later |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Type of battery | Battery |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |