Prekių nėra
545-BBDS 3
| Neto svoris | 0.07 kg |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | Wired - USB Type A |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Įtaiso tipas | wired |
| Bruto svoris | 0.18 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 50 G maximum acceleration, polling rate: 1000 Hz, 400 inches per second. Auto-calibration, 6 programmable buttons, 5 on-the-fly DPI settings, 16.8 million AlienFX lighting, 60 million clicks |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware AW320M |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Kabelio tipas | USB-A |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 19000 tašk./col. |
| Ergonomiškas dizainas | A slimmed-down design and 3D-sculpted thumb grips improve your control and enable longer, more comfortable gaming sessions |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |