Prekių nėra
CH-9301111-EU 3
| Neto svoris | 0.118 kg |
| Kiekis pakuotėje | 4 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Cable Length | 180 cm |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Bruto svoris | 0.19 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | On Board Memory |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HARPOON RGB PRO FPS/MOBA |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Foninis apšvietimas | 1 Zone RGB |
| Jutiklio tipas | Optical |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Gross depth master carton | 242 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Gross height master carton | 193 mm |
| Net weight master carton | 0.76 kg |
| Tare weight master carton | 0.099 kg |
| Sensor DPI | 12000 tašk./col. |
| Buttons durability | 20M L/R Click |
| Plastikas (be PET) | 12.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.001106875 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.07 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 115 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 55 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 175 mm |
| Popierius/Kartonas | 60 g |
| Integruota baterija | No |