Prekių nėra
CH-930C011-EU 3
| Neto svoris | 0.05 kg |
| Svoris | 69 g |
| Kiekis pakuotėje | 4 dalių |
| Garantija | 24 mėn. |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Tipas | Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Cable Length | 180 cm |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Bruto svoris | 0.2 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | On Board Memory Grip Type: Claw, Fingertip Supported in iCUE Game Type: FPS, MOBA Report Rate: Selectable 1000Hz/500Hz/250Hz/125Hz |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KATAR PRO Ultra-Light |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Foninis apšvietimas | 2 Zone RGB |
| Jutiklio tipas | Optical |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 0.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| Combined (paper) | 122.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Sensor DPI | 12.400 tašk./col. |
| Package content | KATAR PRO Gaming Mouse |
| Buttons durability | 30M L/R Click |
| Plastikas (be PET) | 50.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.0011088 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.15 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 112 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 55 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 180 mm |
| Popierius/Kartonas | 100.00 g |
| Integruota baterija | No |
| TI svoris (kg) | 0.01 kg |