Prekių nėra
570-AAIR 3
| Neto svoris | 0.076 kg |
| Kiekis pakuotėje | 50 dalių |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Garantija | 12 mėn. |
| Tipas | Optical |
| Įtaiso tipas | wired |
| Bruto svoris | 0.126 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS116 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | No |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Gross depth master carton | 230 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 6.3 kg |
| Tare weight master carton | 0.339 kg |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.0005544 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:6:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 140 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 90 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 44 mm |
| Popierius/Kartonas | 50.00 g |
| Integruota baterija | No |