Prekių nėra
| Neto svoris | 0.103 kg |
| Svoris | 76 g |
| Plotis | 6.8 cm |
| Ilgis | 12.3 cm |
| Aukštis | 4.0 cm |
| Features | Maximum resolution of 6400 DPI Silent switches Krypton 220 will remember all your settings |
| Kiekis pakuotėje | 1.00 dalių |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Garantija | 24 mėn. |
| Raiška | 500 - 6400 DPI |
| Tipas | Wired |
| Sensors | Optical with Software |
| Connections | USB Type-A |
| Bruto svoris | 0.197 kg |
| Apšvietimas | RGB |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Krypton 220 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux, Android 4.2.2 |
| Gross depth master carton | 605.00 mm |
| Gross width master carton | 290.00 mm |
| Gross height master carton | 400.00 mm |
| Net weight master carton | 10.2 kg |
| Tare weight master carton | 0.9 kg |
| PET | 1.00 g |
| Palette Qty | 800.00 dalių |
| Speed modes | 66 inch/s |
| Plastikas (be PET) | 5.00 g |
| EEĮ atliekų mokestis | Taip |
| Tūris (m3) | 0.00162 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0.09 kg |
| EEĮ klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Pakuotės gylis (mm) | 135 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 60 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 200 mm |
| Popierius/Kartonas | 88.00 g |
| Integruota baterija | No |