Prekių nėra
| Svoris | 49 g |
| Plotis | 61 mm |
| Ilgis | 97 mm |
| Jungties tipas | 2.4 GHz |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.03 kg |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gaminio spalva | Black, |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Stork |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | 1x AA |
| Funkcijos | DPI adjustment |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | , |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10, Linux, Android |
| Elementai pridėti | , |
| Aukštis (maks.) | 35 mm |
| Slankiklis | , |
| Judesio aptikimo technologija | , |
| Judėjimo raiška | 1600 tašk./col. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Net weight master carton | 11.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.468 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 730 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 303.00 mm |
| Gross width (mm) | 62.00 mm |