Prekių nėra
MUSG-RAGNAR-RX500 3
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | USB |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUSG-RAGNAR-RX500 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse RGB Backlighted |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Judesio aptikimo technologija | N/A |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Palette Qty | 929 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Buttons | 10-button, all programmable |