Prekių nėra
MP-GAMEPRO-M 3
| Medžiaga | Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control, Durable rubber anti-slip bottom, Anti-fraying stitched edges |
| Tipas | Mouse Pad |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.149 kg |
| Gross weight | 0.179 kg |
| Gaminio spalva | Black/Red |
| Kitos savybės | Optimised for use with optical and laser gaming mice |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MP-GAMEPRO-M Gaming mouse pad PRO, Medium |
| Matmenys (P x Gx A) | 250 x 350 x 3 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.0007865 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 2197 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 260 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Producer | Gembird |