Prekių nėra
| Svoris | 70.5 g |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.033 kg |
| Gross weight | 0.1 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B170 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Funkcijos | Nano USB receiver |
| Elementai pridėti | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003024 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.013 kg |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Palette Qty | 5714 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Producer | Logitech |