Prekių nėra
570-ABHK 3
| Jungties tipas | Wireless - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Tipas | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Įtaiso tipas | Wireless optical |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.114 kg |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS3320W |
| Kabelio tipas | Taip |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 AA |
| Elementai pridėti | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 50 dalių |
| Volume (m3) | 0.000547926 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 255 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Net weight master carton | 7.7 kg |
| Tare weight master carton | 0.333 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| PET | 1.00 g |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Producer | Dell |