Prekių nėra
GY50Z18990 3
| Maitinimo šaltinio tipas | 1 AA battery |
| Jungties tipas | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Tipas | Wireless Mouse |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.145 kg |
| Gaminio spalva | Cherry Red |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 530 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | No |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 to 40 °C |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Įkraunama | No |
| Aukštis (maks.) | 37 mm |
| Slankiklis | Scroll wheel |
| Slinkimo kryptis | up/down |
| Ergonomiškas dizainas | Ambidextrous design |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 56.75 g |
| Plastic (No PET) | 22.80 g |
| Palette Qty | 1108 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Buttons durability | Left/rigt button - up to 8000000 clicks Scroll click - up to 100000 clicks |
| Producer | Lenovo |