Prekių nėra
GY51D20869 3
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Gylis | 5.8 cm |
| Svoris | 132 g |
| Plotis | 10 cm |
| Aukštis | 3.5 cm |
| Jungties tipas | 2.4G Wireless via USB-C receiver |
| Number of buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 1 metai |
| Net weight | 0.13 kg |
| Gross weight | 0.259 kg |
| Gaminio spalva | Cloud Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 540 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Compact Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus eksploatavimo trukmė | Up to 18 mėn. |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1x AA |
| Elementai pridėti | Taip |
| Jutiklio tipas | Red optical sensor |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.127 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 117 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 3104 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Sensor DPI | 2400 tašk./col. |
| DPI | Three level adjustable, 800 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI |
| Producer | Lenovo |