Prekių nėra
545-BBFN 3
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired/wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gaminio spalva | Lunar Light |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Alienware Pro |
| Įkraunama | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 823 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Buttons | 6 Fully Programmable Buttons |
| Key life span | Up to 70 Million |
| Producer | Dell |