Prekių nėra
570-BBDM 3
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.15 kg |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gaminio spalva | Graphite Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS7421W |
| Gamintojo prekės serija | Premier Rechargeable Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Kabelio tipas | USB-C Charging Cable |
| Įkraunama | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Palette Qty | 1395 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Producer | Dell |