Prekių nėra
NMG-2114 3
| Kabelio ilgis | 1.6 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Tipas | Wireless/Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 500 |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Programuojami pelės klavišai | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 96.80 g |
| Plastic (No PET) | 24.20 g |
| Palette Qty | 1561 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Sensor DPI | 10000 tašk./col. |
| Key life span | 60 M |
| Producer | Genesis |