Prekių nėra
NMG-2190 3
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Krypton 660 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Programuojami pelės klavišai | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 93.00 g |
| Palette Qty | 781 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Producer | Genesis |