Prekių nėra
NMG-2192 3
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired/wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.092 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 660 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Foninis apšvietimas | Yes, 9 modes |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.138 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 138.50 g |
| Palette Qty | 781 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Producer | Genesis |