Prekių nėra
90XB07A0-BMU0F0 3
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Įtaiso tipas | Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MD100 |
| Gamintojo prekės serija | Marshmallow Mouse |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 3906, 3906 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Buttons durability | 10-million clicks |
| Producer | Asus, Asus |