Prekių nėra
| Jungties tipas | Wired |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Sensors | PAW3333 |
| Cable Length | 1.8 cm |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M210 RGB |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Slankiklis | Up/Down |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Palette Qty | 23 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Key life span | 20 Million |
| Producer | Lenovo |