Prekių nėra
BHR8850GL 3
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dual-mode Mouse 2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Palette Qty | 2743 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Xiaomi |