Prekių nėra
VERSA 300 ELITE W 3
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth 5.3, USB 2.0 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | PixArt PAW3395DM Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VERSA 300 ELITE WIRELESS |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Kabelio tipas | FriXionFree Cable (USB-C to A) |
| Įkraunama | Taip |
| Perjungimo tipas | OMRON Micro Switch |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 33.00 g |
| Palette Qty | 2110 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Producer | MSI |