Prekių nėra
GY50Z18986 3
| Specialios funkcijos | Easy to pack, plug in and use Comfortable and functional in left or right hand Contoured design and durable soft touch finish |
| Svoris | 65 g |
| Jungties tipas | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Sensors | Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | Optical mouse |
| Warranty | 1 metai |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.145 kg |
| Gaminio spalva | Abyss Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 530 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA battery |
| Elementai pridėti | Taip |
| Slinkimo kryptis | Up, down |
| Packing quantity | 30 dalių |
| Volume (m3) | 0.0008232 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Net weight master carton | 4.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.375 kg |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Palette Qty | 1380 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 196 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Sensor DPI | 1200 tašk./col. |
| Package content | Lenovo 530 Wireless Mouse 1 x AA battery 1 x Nano USB Receiver Set-up and product information poster |
| Key life span | 8 million clicks Scroll button - 100000 clicks |
| Producer | Lenovo |