Prekių nėra
GXH0W29068 3
| Tipas | Gaming mouse pad |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.214 kg |
| Gross weight | 0.585 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | For gamers who demand unlimited control, the full-sized Legion Gaming XL Cloth Mouse and Keyboard Mat provide ample room to hack, slash and shoot your way to victory. Gaming-grade, it features a microfibre top surface for speed and accuracy, non-slip rubb |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Legion XL |
| Matmenys (P x Gx A) | 900x300x3 mm |
| Dydis | XL |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.001519 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.371 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Net weight master carton | 5.85 kg |
| Tare weight master carton | 0.346 kg |
| Paper/Pasteboard | 339 g |
| Plastic (No PET) | 32 g |
| Palette Qty | 850 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Lenovo |