Prekių nėra
FORGE GM100 3
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FORGE GM100 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Foninis apšvietimas | 6-Mode RGB |
| Perjungimo tipas | Micro Switch |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 1200 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| DPI | 1000/1600/3200/6400 |
| Producer | MSI |