Prekių nėra
NMG-2194 3
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Jungties tipas | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Tipas | Wireless/Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | Optical |
| Frequency Response | 1000 Hz |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.228 kg |
| Gross weight | 0.342 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Zircon 660 PRO |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Programuojami pelės klavišai | Taip |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.00108 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.114 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 114 g |
| Palette Qty | 2924 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Key life span | 80M |
| Producer | Genesis |