Prekių nėra
NFU-2199 3
| Raiška | 200-12000 DPI |
| Jungties tipas | USB |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.05 kg |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tanto T4 |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Įkraunama | No |
| Programuojami pelės klavišai | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 1561 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Key life span | 90M |
| Producer | Fury |