Prekių nėra
90XB066N-BMU010 3
| Tipas | 2.4GHz Wireless Optical Mouse |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.134 kg |
| Gross weight | 0.214 kg |
| Gaminio spalva | Rose Gold |
| Kitos savybės | Power saving efficiency offers longer and smarter usage (+30 % battery life than WT425). Wireless and silent keys design build a tidy and quiet working environment. Ergonomic mouse with thumb rest supports you for long time use. Optical tracking and adjus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MW202 |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1000/1600/2400/4000 tašk./col. |
| Packing quantity | 12 dalių |
| Volume (m3) | 0.001512 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 314 mm |
| Gross width master carton | 206 mm |
| Gross height master carton | 412 mm |
| Net weight master carton | 2.568 kg |
| Tare weight master carton | 0.453 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 768 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Producer | Asus |