Prekių nėra
90XB04F0-BMU000 3
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.209 kg |
| Gross weight | 0.4 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MD300 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion 800mAh |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 10 m |
| Perjungimo tipas | Omron D2FC-FK (50M) |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Pelės svoris | 109 g |
| Judėjimo raiška | 4200 tašk./col. |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.001288 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.191 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 250 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Net weight master carton | 2.4 kg |
| Tare weight master carton | 0.176 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Paper/Pasteboard | 181 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1002 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Producer | Asus |