Prekių nėra
RZ01-05240300-R3G1 3
| Jungties tipas | Wireless/Wired |
| Number of buttons | 11 NULL |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.11 kg |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gaminio spalva | Phantom Green Edition |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Basilisk V3 Pro 35K |
| Dydžio formatas | Right-Handed |
| Foninis apšvietimas | Razer Chroma RGB (Scroll Wheel, Logo, Multi-zone Underglow) |
| Acceleration (G) | 70 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 1707 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| DPI | 35000 |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Producer | Razer |