Prekių nėra
RZ02-03333800-R3M1 3
| Tipas | Mouse Pad |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.56 kg |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gaminio spalva | Minecraft Edition |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Gigantus V2 |
| Matmenys (P x Gx A) | 360 x 275 x 3 mm |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse Mat, Medium |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 6.37 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 1000.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 1053 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1400.00 mm |
| Gross height (mm) | 3250.00 mm |
| Gross width (mm) | 1400.00 mm |
| Producer | Razer |