Prekių nėra
RZ01-04650200-R3M1 3
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | 8500 DPI Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.084 kg |
| Gross weight | 0.159 kg |
| Gaminio spalva | Minecraft Edition |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cobra |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Foninis apšvietimas | Razer Chroma RGB |
| Perjungimo tipas | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 127 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 333.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Producer | Razer |