Prekių nėra
900717 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.16 kg |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Producer | PORT CONNECT |