Prekių nėra
| Jungties tipas | USB |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Gaminio spalva | Red |
| Matmenys (P x G x A) | 60 x 99 x 39 mm mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M185 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS® X 10.5 or later Chrome OS™ Linux® kernel 2.6+ USB port. |
| Akumuliatoriaus talpa | 1 x AA battery Ah |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 12 months h |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA battery |
| Įkraunama | No |
| Elementai pridėti | Taip |
| Pelės svoris | 75.2 g |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| PET | 29 g |
| Palette Qty | 259 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 155.00 mm |
| Producer | Logitech |