Prekių nėra
90XB0280-BMU000 3
| Gylis | 1.48 cm |
| Spalva | Black |
| Svoris | 64 g |
| Plotis | 10.7 cm |
| Aukštis | 6.2 cm |
| Paskirtis | Office |
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Tipas | Wireless optical mouse |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.115 kg |
| Gross weight | 0.213 kg |
| Gaminio spalva | Black, Charcoal |
| Matmenys (P x G x A) | 106.84 x 14.8 x 6.2mm (LxWxH) mm |
| Kitos savybės | 5 buttons |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WT425 |
| Dydžio formatas | Right-hand |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Greito pradėjimo vadovas | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | 1xAA |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | PC/notebook |
| Pelės svoris | 64 g |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1600 tašk./col. |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Mygtukų tipas | Touch buttons |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Mygtuko funkcijos | Back, DPI switch, Fo |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001512 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.098 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 76.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Palette Qty | 571 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Producer | Asus |