Prekių nėra
RZ01-05120200-R3G1 3
| Sensors | Focus Pro 35K Optical Sensor Gen-2 |
| Įtaiso tipas | Wireless/Wired |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Viper V3 Pro |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Kabelio tipas | USB Type A to USB Type C cable |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 72 g |
| Palette Qty | 547 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 178.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Key life span | 90-million Clicks |
| Producer | Razer |