Prekių nėra
RZ01-04650100-R3M1 3
| Svoris | 58 g |
| Tipas | Wired |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.39 kg |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Razer Optical Mouse Switches Gen-3 Chroma Lighting with Gradient Underglow |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cobra |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | No |
| Jutiklio tipas | Optical |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 240 mm |
| Gross width master carton | 125 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Net weight master carton | 0.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Combined (other) | 122.0000 g |
| Palette Qty | 800 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Sensor DPI | 8500 DPI |
| Producer | Razer |