Prekių nėra
RZ01-04660100-R3G1 3
| Svoris | 77 g |
| Ilgis | 11.96 cm |
| Jungties tipas | Wireless (2.4GHz and Bluetooth) |
| Sensors | Optical |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.39 kg |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gaminio šeima | Gaming mouse |
| Kitos savybės | 10 Customizable Controls 11-Zone Chroma Lighting with Underglow Razer Focus Pro 30K Optical Sensor |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Cobra Pro |
| Dėžės turinys | Razer Cobra Pro HyperSpeed Wireless Dongle + USB dongle adapter USB Type A to USB Type C Speedflex cable |
| Perjungimo tipas | Gen-3 |
| Programuojami mygtukai | 8 |
| RGB šviesos diodų apšvietimas | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 310 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 1.66 kg |
| Tare weight master carton | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.24 kg |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Palette Qty | 1136 dalių |
| Tare other | 11.00 g |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 72.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| DPI | 30000 |
| Producer | Razer |