Prekių nėra
GP-AMP900 3
| Tipas | Gaming mouse pad |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Never be frustrated by interference between the mouse pad and the keyboard. The desk-sized AMP900 mouse pad sets up a massive gaming/working surface to accommodate all your peripherals and desktop items in perfect harmony, along with a modern and minimali |
| Matmenys (P x Gx A) | 900x360x3 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 900.00 mm |
| Gross height (mm) | 3.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Producer | Gigabyte |