Prekių nėra
| Maitinimo šaltinis | Batteries |
| Gylis | 3.84 cm |
| Svoris | 91.0 g (Nano receiver: 1.8 g) g |
| Plotis | 6.79 cm |
| Aukštis | 10.5 cm |
| Paskirtis | Office |
| Raiška | 1000 dpi |
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Tipas | Wireless Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gross weight | 0.147 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Paviršiaus spalva | Monotone |
| Matmenys (P x G x A) | 105.4 x 67.9 x 38.4 mm (Nano receiver: 14.4 x 18.7 x 6.1 mm) mm |
| Kitos savybės | 3 buttons, wheel |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M280 |
| Šviesos diodų indikatoriai | Taip |
| Akumuliatoriaus tarnavimo trukmė | 18 mėn. |
| Dydžio formatas | Ambidextrous |
| Dėžės turinys | Wireless Mouse M280,Nano Receiver,1 AA battery (pre-installed),User documentation |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Home Basic |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.5 Leopar |
| Imtuvas pridėtas | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | AA |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Taip |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Belaidžio ryšio diapazonas | 25 m |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Elementai pridėti | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano |
| Rekomenduojamas naudojimas | Notebook |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Pelės svoris | 91 g |
| Paslinkimo tipas | Wheel |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 1000 DPI |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Mygtukų tipas | Pressed buttons |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Guminės rankenėlės | Taip |
| Imtuvo svoris | 1.8 g |
| Unifikuotas imtuvas | Taip |
| Imtuvo ilgis | 1.44 cm |
| Imtuvo plotis | 1.87 cm |
| Imtuvo gylis | 6.1 cm |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.000896 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 103 mm |
| Gross height master carton | 259 mm |
| Net weight master carton | 1.47 kg |
| Tare weight master carton | 0.097 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Palette Qty | 1770 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 128 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Producer | Logitech |