Prekių nėra
910-002201 3
| Įrenginio sąsaja | RF Wireless |
| Įtaiso tipas | wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.80 kg |
| Gross weight | 0.867 kg |
| Gaminio spalva | Grey/ black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | M235 |
| Gamintojo prekės serija | Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dydžio formatas | Right-hand |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | AA |
| Įjungti ir žaisti | Taip |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Įkraunama | No |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP, Windows |
| Reikalingas USB | Taip |
| Pelės svoris | 84 g |
| Slankiklis | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Slinkimo ratukų kiekis | 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.067 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| PET | 29.00 g |
| Palette Qty | 332 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Producer | Logitech |