Prekių nėra
Clutch GM08 3
| Jungties tipas | USB 2.0 |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Sensors | PixArt PAW-3519 Optical Sensor |
| Įtaiso tipas | Gaming Mouse |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.22 kg |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CLUTCH GM08 |
| Belaidis ryšys | No |
| Foninis apšvietimas | Red LED |
| Įkraunama | No |
| Perjungimo tipas | Mechanical |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1548 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 181.99 mm |
| Gross height (mm) | 51.99 mm |
| Gross width (mm) | 117.99 mm |
| Key life span | 10 Million Clicks |
| Producer | MSI |