Prekių nėra
910-005823 3
| Kabelio ilgis | 2.1 m |
| Jungties tipas | USB |
| Sensors | Gaming-grade |
| Įtaiso tipas | wired |
| Warranty | 2 mėn. |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gross weight | 0.105 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | G102 LIGHTSYNC |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Slankiklis | Scroll wheel (up/down) |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000276823558 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 18 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 1469.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 38.2 mm |
| Gross height (mm) | 116.6 mm |
| Gross width (mm) | 62.15 mm |
| Buttons | 6 programmable |
| Producer | Logitech |