Prekių nėra
BHR6100GL 3
| Suderinamumas | Windows 10 |
| Klaviatūros išdėstymas | EN |
| Tipas | Keyboard and Mouse Set |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.582 kg |
| Gross weight | 0.82 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Keyboard: Num, Caps lock, Scroll Lock, Low battery warning |
| Gamintojo prekės serija | Keyboard and mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Akumuliatoriaus tipas | Mouse (not included) 1xAAA |
| Elementai pridėti | No |
| Judesio aptikimo technologija | Mouse - Optical |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.034827 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.238 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 540 mm |
| Gross width master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 8.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.765 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 38 g |
| Palette Qty | 480 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Producer | Xiaomi |