Prekių nėra
545-BBFC 3
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Jungties tipas | Alienware Wireless Gaming Mouse |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Įtaiso tipas | wired/wireless |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.10 kg |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gaminio spalva | Lunar Light |
| Kitos savybės | Non-Slip grip Asymmetrical shape The right-hand-focused design offers slip-resistant hand support through intense battles and lengthy quests |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AW620M |
| Gamintojo prekės serija | Gaming Mouse |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Kabelio tipas | USB - 4 pin USB Type A |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Judėjimo raiška | 26000 DPI |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 1646 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Dell |